Series
Ratings
21
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Marvel's Luke CageRated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 5.0- The IT CrowdRated ★ 5.0
The IT CrowdRated ★ 5.0
The IT CrowdRated ★ 5.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0