Movies
Ratings
1165
Total RecallRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
AliensRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 4.0
The Legend of HerculesRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Point BreakRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 3.5
Dumb and Dumber ToRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5