Titles you rated
Bad GuysRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5