Titles you rated
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0