Titles you rated
The PurgeRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 1.5
SinisterRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
KillersRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
Fermat's RoomRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 2.5
HanbandoRated ★ 4.0
1408Rated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 2.5
The FacultyRated ★ 2.5
KnowingRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
SignsRated ★ 2.5
The DescentRated ★ 4.0