Movies
Ratings
108
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Crazy First LoveRated ★ 1.5
Cyborg SheRated ★ 1.0
My Scary GirlRated ★ 1.0
My Little BrideRated ★ 2.5
Coyote UglyRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.0
The Princess DiariesRated ★ 2.5
Love FictionRated ★ 1.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 1.5
All About My WifeRated ★ 1.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.5