Titles you rated
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
PaddingtonRated ★ 3.5
The DescendantsRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
ChefRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0