Movies
Ratings
88
Love LetterRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
The HousemaidRated ★ 2.0
EquilibriumRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 4.0
JumperRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 2.0
OblivionRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 2.5
Source CodeRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.0
AlwaysRated ★ 3.5