Movies
Ratings
29
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0