Movies
Ratings
724
King KongRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5