Movies
Ratings
15
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0