Titles you rated
Cast AwayRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5