Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 3.5
Nanny McPheeRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Underworld: AwakeningRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 5.0