Series
Ratings
182
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Extremely Inappropriate!Rated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.5
The Sandman Season 1Rated ★ 4.0
Eat the Rich: The GameStop SagaRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
PlayersRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0