Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5