Titles you rated
One PieceRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 1.0
Oh My VenusRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0