Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0
Angel EyesRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5