Series
Ratings
23
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0