Titles you rated
The ClassicRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0- Evil Comes KnockingRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Into the MirrorRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The MimicRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Horror StoriesRated ★ 0.5
InsidiousRated ★ 0.5
The Man from NowhereRated ★ 0.5
IdentityRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 5.0
Alice in EarnestlandRated ★ 5.0