Titles you rated
FollowingRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
The TakeoverRated ★ 1.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Mission: CrossRated ★ 1.0- PilotRated ★ 1.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 2.0
Past LivesRated ★ 2.0
Extraction 2Rated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
My Name is Loh KiwanRated ★ 2.0