Series
Ratings
116
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
더 인플루언서Rated ★ 0.5
LTNSRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
MovingRated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 1.5
Political FeverRated ★ 3.5
QueenmakerRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Love and AnarchyRated ★ 3.5
The Future Diary Season 1Rated ★ 2.5