Titles you rated
Tamako Love StoryRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 1.5
MasqueradeRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs: Dead AppleRated ★ 5.0
Beyond the Boundary: I'll Be Here - FutureRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 2.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 1.5
Cold EyesRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 0.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
BraveRated ★ 2.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0