Titles you rated
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 2.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 5.0
The Morose MononokeanRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Saiyuki Reload BlastRated ★ 5.0
Beyond The BoundaryRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Jormungand : Perfect OrderRated ★ 5.0
JormungandRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
Noragami AragotoRated ★ 5.0
NoragamiRated ★ 5.0