Series
Ratings
14
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Imjin War 1592Rated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Marvel's Luke CageRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0