Titles you rated
Love+SlingRated ★ 1.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Black AdamRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
The Suicide ForecastRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The King of PigsRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 2.5