Series
Ratings
16
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.0