Titles you rated
OppenheimerRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
Forbidden DreamRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
ShameRated ★ 2.5
Ocean WavesRated ★ 2.0
Liar LiarRated ★ 2.5
The PlatformRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0