Titles you rated
Spider-ManRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 0.5
The FugitiveRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 0.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 2.5
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 1.5
Ender's GameRated ★ 0.5
She's the ManRated ★ 1.0
MiseryRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 1.0
I Am SamRated ★ 2.0
26 YearsRated ★ 0.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 1.5