Titles you rated
New HeartRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 0.5
PinocchioRated ★ 1.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 0.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 2.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0