Movies
Ratings
100
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5