Movies
Ratings
83
TitanicRated ★ 5.0
Penguin HighwayRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
Haute CuisineRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
When Marnie Was ThereRated ★ 4.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 4.5
A Letter to MomoRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 3.5
BraveRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 5.0
MulanRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0