Titles you rated
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 2.5
ShrekRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
You Are My PetRated ★ 1.0
Shall We DanceRated ★ 1.5
Jenny, JunoRated ★ 1.0
He Was CoolRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Bounty HunterRated ★ 3.0
Love So DivineRated ★ 1.0- Take OffRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0
SabrinaRated ★ 4.0