Titles you rated
Wild CardRated ★ 3.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.0
TrollsRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 4.0
Ip Man 3Rated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Seven Years of NightRated ★ 2.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 2.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 2.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 2.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0