Movies
Ratings
288
Dead Poets SocietyRated ★ 2.0
The HelpRated ★ 2.5- Murder ReportRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 0.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
House of the DisappearedRated ★ 1.5