Series
Ratings
46- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
- Inazuma Eleven Season 3Rated ★ 4.5
Inazuma Eleven Season 2Rated ★ 4.5
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 5.0
Digimon FrontierRated ★ 4.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 2.5
Delicious in DungeonRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.5