Titles you rated
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 1.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5