Movies
Ratings
317
MauriceRated ★ 4.0
Magic Mike XXLRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
The InvasionRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0