Series
Ratings
100 Unintentional Love StoryRated ★ 2.0 Unintentional Love StoryRated ★ 2.0
 Our Dating SimRated ★ 4.5 Our Dating SimRated ★ 4.5
 The Little Drummer GirlRated ★ 4.0 The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
 Alice, the Final WeaponRated ★ 3.5 Alice, the Final WeaponRated ★ 3.5
 Old Fashioned CupcakeRated ★ 3.5 Old Fashioned CupcakeRated ★ 3.5
 Big Little LiesRated ★ 4.5 Big Little LiesRated ★ 4.5
 Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5 Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
 High KickRated ★ 5.0 High KickRated ★ 5.0
 Why Women KillRated ★ 5.0 Why Women KillRated ★ 5.0
 My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5 My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
 A Love So BeautifulRated ★ 4.0 A Love So BeautifulRated ★ 4.0
 Some Day or One DayRated ★ 5.0 Some Day or One DayRated ★ 5.0
 Jujutsu KaisenRated ★ 5.0 Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
 The Promised NeverlandRated ★ 4.0 The Promised NeverlandRated ★ 4.0
 DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 3.5 DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 3.5
 Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0 Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0
 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
 Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0 Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
 Pornographer Mood IndigoRated ★ 4.0 Pornographer Mood IndigoRated ★ 4.0
 Game of ThronesRated ★ 5.0 Game of ThronesRated ★ 5.0