Movies
Ratings
319
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
Fried Green TomatoesRated ★ 4.0
RadioactiveRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Fragrance of the First FlowerRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
The Wedding DateRated ★ 3.5
Girl, InterruptedRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
MidwayRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0