Titles you rated
Grand Maison TokyoRated ★ 3.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 1.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 5.0
Behind Her EyesRated ★ 3.5
Cooking with ParisRated ★ 2.5
The Final TableRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0