Titles you rated
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 2.5
ShooterRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.5