Movies
Ratings
166
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Spy NationRated ★ 1.5
Warm BodiesRated ★ 2.0
Ever Since We LoveRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
The Wayward CloudRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 2.5
TangledRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 2.0- Elephant in the RoomRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 2.5