Titles you rated
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
McGregor ForeverRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- 샤먼: 귀신전Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
Ranking of KingsRated ★ 3.5
Woman of the Dead Season 1Rated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 4.5