Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5