Titles you rated
Cadillac RecordsRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
To Rome with LoveRated ★ 4.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.0
The DressmakerRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0