Titles you rated
Queen MantisRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Thirty-NineRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
CassandraRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
My Dear ExesRated ★ 4.0