Titles you rated
Nameless GangsterRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
Yowamushi Pedal: The MovieRated ★ 4.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 4.0
Steins;Gate: The Movie − Load Region of Déjà VuRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.0
Tamako Love StoryRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0