Titles you rated
Blue Spring RideRated ★ 4.5
Noragami AragotoRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0