Titles you rated
Best Friends in LoveRated ★ 3.0
Byplayers Season 1Rated ★ 3.5- 피핑라이프Rated ★ 3.0
- The Knee-Drop GuruRated ★ 2.0
- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 3.0
Chief InspectorRated ★ 1.5- 다큐프라임 - 한일강제병합 100년 특별기획 잊혀진 나라 13년Rated ★ 3.0
- 세계테마기행 - 생명의 땅, 이집트Rated ★ 3.0
- Heonjipjulge Saejipdao Season 2Rated ★ 2.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 2.5- Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 3.0
- 세계테마기행 - 대자연의 환상곡, 노르웨이를 달리다Rated ★ 3.0
Real MenRated ★ 2.0
MotherRated ★ 4.0
Science Ninja Team GatchamanRated ★ 2.0- Magic Angel Sweet MintRated ★ 2.0
- Gag ConcertRated ★ 2.0
- SecretRated ★ 2.0
- Run HanyRated ★ 2.0
- Duchiwa PpukkuRated ★ 1.5