Titles you rated
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 2.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 1.0
Belle & SebastianRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 2.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0